МАГАЗИН ПЛИТКИ

ЗАВІТАЙТЕ В НАШ САЛОН

Київ, вул. Василенка, 1

[email protected]

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

Найчастіші запитання

В нашому ассортименті є вся плитка за вашими потребами. Як настінна плитка для ванної кімнати чи кухні так і керамограніт та плитка для підлоги з різноманітними орнаментами і фактурами. Асортимент величезний, вам потрібно всього лише зробити правильний вибір. Але основа нашого сайту є великий вибір саме ПЛИТКИ ПІД ДЕРЕВО різних виробників, фактур, форматів та ціні.

Протягом 14 днів після покупки згідно із законодавством (ЗУ «Про захист прав споживачів») клієнт може звернутися в магазин для вирішення питання обміну або повернення.
Будь повернення відбувається упаковками, товар не повинен мати відколів та дефектів. Якщо товар був використаний для укладання або має нетоварний вигляд, він не приймається!

Без проблем, бажану плитку можна доставити «під замовлення», для цього ми відправляємо запит на фабрику.
Після позитивного підтвердження та 100% передоплати замовлення відправляється в обробку.
Час виготовлення і доставки плитки близько:
Польща – 3-4 тижні,
Італія та Іспанія – від 30 до 65 робочих днів.
Важливо: доставка плитки здійснюється в кількості кратному упаковок.

Ми постаралися зібрати максимально велику коллекцію плитки з імітацією дерева. Наша коллекція плитка унікальна, вона має різні відтінки кольорів та фактуру плитки, дозволяючи нашим покупцям повністю відчути себе у ролі дизайнера. Ознайомитися з видами плитки можна в Києві, по вул. Осиповського 2а/1. Будь ласка, перед відвідуванням салону завчасно зателефонуйте нам чи напишіть.

ВАЖЛИВО: В салоні в наявності ТІЛЬКИ ЗРАЗКИ ПЛИТКИ ПІД ДЕРЕВО.

Є ПИТАННЯ?

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!